FIZIOCENTRS SKANSTE aicina iekustināt pavasari kopā. AKCIJA – visu aprīļa mēnesi.

2024. gada 2. aprīlis

Grupu nodarbības– Funkcionālie treniņi (Līdz 6 cilvēki grupā) – par īpaši draudzīgu cenu – 10,00 EUR visu aprīļa mēnesi.

FIZIOCENTRS ir “Par nepārtrauktu kustību” un šī iemesla dēļ piedāvā saviem klientiem ne tikai rehabilitāciju pēc traumu gūšanas vai operācijām, bet arī funkcionālos treniņus, kas sevī ietver visu, lai uzlabotu savu fizisko veselību, labsajūtu un līdz ar to arī dzīves kvalitāti. 

  • Šajos treniņos tiek apvienoti dažādi vingrojumi ar dažādu intensitāti, katram to pielāgojot individuāli izvirzītajam mērķim.
  • Treniņos tiek izmantots dažāds inventārs – sākot ar paša svaru un beidzot ar stabilitātes bumbām, hantelēm, atsvariem, TRX, trenažieriem u.c.
  • Funkcionālie treniņi mērķtiecīgi attīsta spēku, izturību, līdzsvaru, lokanību, koordināciju un, protams, ķermeņa vizuālās aprises. Palīdz uzlabot mugurkaula un locītavu stabilitāti, lai izvairītos no traumām citu fizisko nodarbību laikā.
  • Nodarbības vada sertificēti fizioterapeiti, kas uzklausa klienta vēlmes un kopīgi virzās uz nosprausto mēŗki.
  • Nelielais klientu skaits grupā ļauj fizioterapeitam ne tikai darboties pēc konkrētā klienta vajadzībām, bet arī uzraudzīt visu vingrinājumu pareizu izpildi.


PIRMDIENĀS OTRDIENĀS TREŠDIENĀS CETURTDIENĀS PIEKTDIENĀS
8:30 (Alise) 8:30 (Agita) 8:30 (Alise) 8:30 (Agita)
13:00 (Viesturs) 10:30 (Agita) 13:30 (Alise) 12:30 (Agita) 12:30 (Agita)
17:30 (Alise) 13:00 (Viesturs)
18:30 (Agita) 18:30 (Agita)
19:00 (Viesturs)

Lai pieteiktos uz grupu nodarbību, lūdzam zvanīt vai rakstīt whatsup:

Nr.25445536

Pieteikties vizītei
Kas ir perimenopauze un vai fizioterapija var palīdzēt?
2025. gada 14. aprīlis
Perimenopauze ir periods pirms menopauzes iestāšanās, un katrai sievietei šī perioda garums var atšķirties. Lielākoties izmaiņas sākas ap 40 gadu vecumu, bet retāk — jau pēc 35 gadiem.
IERADUMI un kā tos mainīt?
2025. gada 21. janvāris
Fizioterapija tā pat kā cita veida fiziskās aktivitātes sasniedz savu potenciālu tikai tad, kad tiek veikta ilgtermiņā. Bet kā sevi motivēt atrast laiku ikdienā, lai parūpētos par pašu svarīgāko kas mums ir - mūsu veselību?
ILIOTIBIĀLĀS saites sindroms
2024. gada 6. novembris
Ja esi basketbolists, riteņbraucējs, hokejists vai skrējējs, esi starp cilvēkiem, kuri biežāk sastopas ar iliotibiālas saites radītām sāpēm. Tomēr, ne tikai konkrēta sporta veida entuziasti saskaras ar šo sindromu, ar to dzīves laikā var saskarties ikviens.
2024. gada 23. oktobris
Ja ikdienā Jūs piemeklē punktveida asa duroša vai velkoša sāpe, ko gribās spaidīt un staipīt - iespējams tas ir mūsu slavenais trigerpunkts. Uz jautājumu – kādēļ šādi trigerpunkti rodas un kā tos likvidēt – apskatīsim mūsu jaunākajā rakstā.
Kā ārstē funkcionālo skoliozi
2024. gada 7. oktobris
SITUĀCIJA: Jaunā māmiņa ierodas uz konsultāciju pie fizioterapeita sakarā ar sāpēm mugurā, izteikti kreisajā pusē. ... Diagnoze: Funkcionālā skolioze.
Sāpes pleca locītavā un biežākās traumas
2024. gada 7. augusts
Locītavas anatomiskās uzbūves dēļ, plecam ir iespējams veikt kustības 180 grādu rādiusā, bet šim plašajam kustību apjomam ir arī sava ēnas puse. Ikdienā mēs ar pleca palīdzību izpildām visparastākās kustības ar biežu atkārtojumu skaitu.
2024. gada 11. jūnijs
Dažkārt ir situācija, kad nav vienots viedoklis no ārstu puses vai pie konkrētās problēmas veikt operāciju vai ārstēt ar vingrojumu palīdzību. Fizioterapeits šādos gadījumos vienmēr ieteiks sākt ar vingrošanu. 
2024. gada 22. maijs
VIENS NO BIEŽĀK UZDOTAJIEM JAUTĀJUMIEM NO VECĀKIEM VIZĪTES LAIKĀ IR : “VAI MANAM BĒRNAM IR PLAKANAS PĒDAS UN KO MUMS DARĪT?”
2024. gada 21. maijs
Vai zini, kas ir diafragma un kādas ir tās funkcijas? Domājams, lielākā daļa ir dzirdējusi par šo muskuli, vai diafragmālo elpošanu, piemēram, kādā jogas vai elpošanas nodarbībā. Bet cik daudz zinām par šo muskuli un vai nebūtu vērtīgi iegūt papildus informāciju par svarīgāko elpošanas muskuli? Šajā rakstā centīsimies sniegt nelielu ieskatu par sekojošiem jautājumiem: 
skolioze
2024. gada 22. aprīlis
Skolioze var aktīvi attīsties bērnībā un pusaudža gados, bet, apstājoties augšanai, skoliozes izraisītā deformācija vairs strauji neprogresē. Neārstēta skolioze ar laiku var radīt pastāvīgas muguras sāpes kā arī elpošanas un sirdsdarbības traucējumus.
Vairāk ziņu